| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97087 |
| Lungime Totală | 24.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 19.1 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Dildo NS Novelties 24cm Roz
Această jucărie are toate caracteristicile pe care le poate avea un dildo: Are vene pronunțate Are gland bine definit Are testicule cu scrot striat, practic Este ferm și totuși moale, precum un penis adevărat Cu toate acestea, se diferențiază de dildo-urile realistice obișnuite printr-o caracteristică și anume prin culoare.
Această jucărie are toate caracteristicile pe care le poate avea un dildo: Are vene proeminente Are gland bine definit Are testicule cu scrot striat, concret Este ferm și totuși moale, precum un penis adevărat Cu toate acestea, se diferențiază de dildo-urile realistice obișnuite printr-o caracteristică și anume prin culoare.
Dildo-ul Colours NS Novelties este roz, și are dimensiuni impresionante, deținând o mărime de 25 cm și un calibru de 5 cm. Datorită dimensiunilor sale, este mai mult decât suficient de mare pentru a satisface orice femeie. Se simte ca un mădular adevărat, și arată ca unul, însă colorație roz îi dă un aer mai jucăuș. Este perfect pentru a fi folosit de cupluri în timpul preludiului sau pentru studiourile de videochat, căci nuanță sa puternică roz încântă vizual clienții. Este nespus de igienic și facil de curățat, materialul nu este poros, în concluzie nu menține bacteriile.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
