| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92255 |
| Lungime Totală | 18.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.3 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Roz Dual Density 18.3Cm
Dildo-ul cu Ventuză Colours Dual Density 5 este desăvârșit și ca accesoriu pentru strapon, bucurați-vă împreună cu soțul de amestecul absolut de colorații îndrăznețe și de materialul moale și mătăsos al acestei jucării erotice.
Dildo-ul cu Ventuza Colours Dual Density 5 este excelent și ca accesoriu pentru strapon, bucurați-vă împreună cu partenerul de amestecul sublim de culori îndrăznețe și de materialul fin și catifelat al acestei jucării erotice. Dildo cu Ventuza Colours Dual Density 5 este făcut pentru a imita un membru de dimensiuni medii, concretizat din silicon medicinal, pufos și catifelat. Înainte și mai târziu fiecare utilizare, îngrijiți Dildo-ul cu Ventuza Colours Dual Density 5, cu apă caldă și săpun, sau atomizator pentru igienizarea și curățarea jucăriilor erotice. Extindere inserabilă
Video Dildo Roz Dual Density 18.3Cm
Rezistent La Apă
Sigur pentru corp
