| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90597 |
| Lungime Totală | 27.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 4.8-5.2 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Realistixxx |
| Livrare | Gratuita |
Realistixxx Real Stallion
154 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo cu testicule și ventuză de aspirație de nuanță pielii, foarte solid cu cap și vene proeminente. Este confecționat din material jelly la atingere, testat dermatologic.
Dildo cu testicule și pompă de aspirație de colorație pielii, nespus de solid cu cap și vene proeminente. Este fabricat din material moale la atingere, testat dermatologic.
- Dildo-ul poate fi atașat chilotului pentru utilizare ca strap on.
- Ventuză îngăduie întărirea pe indiferent ce suprafață plană, cum ar fi gresie, faianță sau parchet.
- Textură puternic stimulatoare a glandului roz bombat și a testiculelor oferă o senzație realistică și plăcută.
Flexibil
Are Ventuză
