| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96268 |
| Lungime Totală | 11.5-21 cm |
| Lungime Inserabilă | 8-21 cm |
| Diametru | 1.5-2.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Double Dare Roz
62 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 92 RON
Disponibil: In Stoc
Vibrații puternice cu viteze multiple și energizator detașabil.
Zvâcniri tari cu viteze multiple și stimulant detașabil.
Video Vibrator Double Dare Roz
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
