| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89398 |
| Lungime Totală | 8-12 cm |
| Lungime Inserabilă | 8-12 cm |
| Diametru | 2.5-2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal Double Dare Negru
Noul Anal Plug cu Vibrații Double Dare este o jucărie perirectală creată din anal plug și bile anale ce se pot folosi separat, iar pentru stârnire suplimentară, jucăria este prevăzută cu vibrații. Acest Anal Plug cu Vibrații Dublu Dare, este o jucărie anorectală unisex, este creat din silicon medicinal, flexibil și delicat la atingere.
Noul Anal Plug cu Pulsații Double Dare este o jucărie anorectală concepută din anal plug și bile anale ce se pot utiliza separat, iar pentru stârnire suplimentară, jucăria este prevăzută cu vibrații. Acest Anal Plug cu Tremurări Double Dare, este o jucărie perirectală unisex, este construit din silicon medicinal, maleabil și mătăsos la atingere.
Realizată pentru plăcere dublă, Anal Plug-ul cu Vibrații Double Dare are două capete pentru stârnirea anală. Unul dintre capete dispune de un șir subțire de bile anale cu circumferințe crescătoare de la vârf spre bază, iar celălalt are o formă clasică de anal plug de formă conică. Kitul este prevăzut cu un ou stimulator ce se prinde în inelul ce îmbină aceste două jucării, pentru a adăuga vibrații numeroase stimulării anale. Controlul vibrațiilor se ajustează cu susținerea telecomenzii cu fir.
Video Vibrator Anal Double Dare Negru
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
