| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89097 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal Lover 18cm Negru
Acest Vibrator Anal Lover este o jucărie erotică destinată în special începătorilor jocului anal! Un Vibrator Anal Lover cu un stil și mărime grozavă pentru cei ce vor să descopere plăcerea sexului anal.
Acest Stimulator Anal Lover este o jucărie sexuală destinată în special începătorilor jocului anal! Un Vibrator Anal Lover cu un design și dimensiune sublimă pentru cei ce vor să descopere desfătarea sexului anal. Forma sa în valuri, ondulat și lezne îndoit este singular concepută pentru a viza punctele ascunse, satisfăcând cu brio plăcerile anale. Este un vibrator unisex, ce poate fi întrebuințat atât de femei cât și de bărbați.
Designul său fin și rotunjit garantează o pătrundere banală și plăcută, fără dureri sau disconfort. Vibratorul Anal Lover conține de mai multe trepte de viteză silențioase, ce se ajustează de la controlerul de la bază prin răsucire. Se poate utiliza cu succes atât anal, cât și genital. Materialul din care este realizat acest vibrator, e hipoalergenic și fără ftalați, cumplit de neted și catifelat la atingere.
- Vibrație intensă pentru maxim de plăcere.
- Intensitate a vibrațiilor reglabilă continuu pentru trăiri personalizate.
- Mărime compactă și design discret, desăvârșit pentru călătorii.
- Vine într-o cutie elegantă, de design.
