| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108550 |
| Lungime Totală | 20.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.75 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Classic Slim Negru
102 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibrator concret cu gland și vene ridicate, cu 7 funcții de vibrație potrivite atât pentru stimularea anală, cât și pentru cea genitală din pricina aspectului sale facil reduse!
Vibratorul Classic Slim este dotat cu gland și vene pronunțate, în plus forma sa ușor arcuită îngăduie surescitarea punctului G, excelent și pentru stârnirea anale, toate combinate cu cele 7 aplicații de vibrație ale sale!
Rezistent La Apă
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
7 nivele de viteză
