| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96261 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 19.7 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Flexibil Crystal Jellies Classic 20cm Mov
69 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Crystal Jellies Classic de la Doc Johnson este o variantă mătăsos și elastic cu o grosime tradițională și cu o textură cu vene pronunțate pe care o cunoaștem și o iubim cu toți.
Crystal Jellies Classic de la Doc Johnson este o variantă mătăsos și maleabil cu o grosime tradițională și cu o textură cu vene accentuate pe care o cunoaștem și o iubim cu toții. Materialul este jelly, verificat dermatologic și sigur pentru corp.
Dildo realizat din material non-toxic, jelly, moale dar teribil de ferm și impunător.
