| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89193 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | Jelly |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Translucence Jr Dong 19cm Roșu
69 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Penis virtual Translucence este foarte flexibil și simpatic la atingere.
Dildou Translucence este nespus de flexibil și plăcut la atingere. Are forma anatomică de penis, cu gland bine profilat și proeminente sub înfățișare de vene pentru o stimulare orgasmică. Poate fi întrebuințat atât pentru surescitarea anală, cât și pentru cea genitală.
Video Dildo Translucence Jr Dong 19cm Roșu
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
