| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91522 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 3-3.5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | PVC |
| Brand | NMC |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Lazy 17cm Transparent
73 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Lazy este produs din jelly având forme foarte netede și ventuză. Dimensiunile sale sunt ideale atât pentru inserarea perirectală cât și genitală.
Lazy este făcut din jelly având forme nespus de netede și ventuză. Dimensiunile sale sunt perfecte atât pentru inserarea perianală cât și genitală.
Flexibil
Are Ventuză
