| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90816 |
| Lungime Totală | 20.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 20.7 cm |
| Diametru | 4-4.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Jelly |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Jelly Dong Mov
62 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Penis artificial din jeleu de nuanță mov, cu stil practic de penis. Are pe suprafața sa striații sub expresie de vene pentru intensificarea plăcerii.
Dong din jelly de colorație mov, cu design realist de penis. Are pe suprafața sa cute sub formă de vene pentru intensificarea plăcerii.
Funcționează cu baterii AA
