| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90886 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 4-10 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Latex |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Inflatable Latex Negru 23cm
166 RON
(TVA inclus)
Disponibil: Nu
Un dong realizat din latex de cauciuc închis la culoare de formă unui falus real cu cap și vene bine proeminente care alunecă ușor în interior și care poate să își modifice dimensiunile
Un dong concretizat din latex de cauciuc negru de forma unui sex real cu cap și vene bine pronunțate care alunecă simplu în partea interioară și care poate să își modifice dimensiunile pentru a umple vaginul și a crea senzații uimitor de euforice.
Odată introdus în vagin poți acționa sistemul de pompare dildoul putând să ajungă până la 7,5 cm în diametru. Sistemul de pompare este format dintr-un tub, un mecanism de pompare sub forma de pară de cauciuc și supapă de siguranță cu rol de eliberare grabnică a presiunii.
Este Gonflabil
