| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113857 |
| Lungime Totală | 34.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 33 cm |
| Diametru | 8.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Dildo X-MEN The Hand Negru
114 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
The Hand X-Men este un dildo realistic, din PVC, ce are forma realistică, de mână și este făcut din material moale și agreabil la atingere.
Este jucăria perfectă pentru persoanele pasionate de pătrundere cu pumnul. Tot ce trebuie să faci este să o prinzi de orice regiune plană cu susținerea ventuzei și poți să te bucuri de clipe de neuitat împreună cu persoana iubită.
Jucăria are mărimi impresionante, având 34.8 cm mărime și 8.6 cm în diametru. Cu toate astea, nu este creată pentru a fi uzată cu totul pe interior, ci doar pumnul. Bucură-te de o partidă de pătrundere cu pumnul de neuitat cu ajutorul acestui dildo de top.
