| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB69042 |
| Lungime Totală | 20.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Crystal Jellies Dildo Classic 20.3cm Roz
Crystal Jellies Dildo Classic 20.3cm conceput din material non-toxic, jelly, moale dar foarte ferm și impunător.
Dildou concretizat din material non-toxic, jelly, mătăsos dar extrem ferm și impunător.
Acest Dildo Crystal Jellies 8 este conceput cu unele beneficii suplimentare comparativ cu penisul original. Textură și formă sa anatomică completată de colorație translucidă de jelly, furnizează o priveliște vizuală delicioasă cu fiecare pătrundere. Construit dintr-un material antibacterian, Dildo-ul Crystal Jellies 8 are arborele acoperit cu gland penian bine profilat și ieșite în evidență sub forma de vene, ce vă poate stimula cu măiestrie, vaginul, anusul, punctul G și chiar prostată. O jucărie sexuală senzuală care sugerează plăcere, deliciu și ceva special!
Video Crystal Jellies Dildo Classic 20.3cm Roz
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
