| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101458 |
| Lungime Totală | 13.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 1.7-2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Rebel |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Prostată Finger Rebel Naughty Negru
Acest energizator elastic de prostată, cu un alură tip deget, nu asigură doar stârnire punctului P și perineu, ci poate, de asemenea, să-i stimuleze punctului G și clitorisului!
Acest energizator flexibil de prostată, cu un aspect tip deget, nu întinde doar stimulare punctului P și perineu, ci poate, de asemenea, să-i stimuleze punctului G și clitorisului! Vibrațiile oferă o plăcere palpitantă. Acest vibrator poate fi purtat și pe o durată lungă de timp datorită designului său adaptat corpului și deoarece este făcut din silicon moale catifelat.
- Materialul finit este super prietenos cu pielea, ideal și pentru cei sensibili sau cu alergii.
- Aproape întregul deget vibrează pentru o stârnire intensă a prostatei.
- Micul braț surescitează perineul și testiculele în momentul utilizării.
- Poți scoate capsula de vibrație din deget pentru a descoperi noi posibilități!
- Dispozitivul are un singur buton, aflat pe controlul cu logoul Rebel la baza degetului.
Design Exclusiv
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Flexibil
