| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89531 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 0.6 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dilator Uretră Vibe Albastru
101 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibrator excepțional pentru stârnirea uretrei. Cu vârf rotunjit minus sudură pentru introducerea ușoară. Puțin elastic, vibrație facil de supravegheat printr-o simplă apăsare a butonului.
Stimulator excepțional pentru stimularea uretrei. Cu vârf rotunjit fără sudură pentru introducerea ușoară. Puțin elastic, vibrație ușor de supravegheat printr-o simplă apăsare a butonului.
- Poate fi folosit atât anal la femei cât și pentru surescitarea uretrei la masculi sau anusului.
- Conține de 7 ritmuri de vibrație silențioase la o simplă apăsare de buton.
- Materialul este lipsit de chimicale periculoase conform Regulamentului REACH al UE.
Bateriile sunt incluse
Design Exclusiv
Flexibil
Rezistent La Apă
