| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100489 |
| Lungime Totală | 15 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 2.7-3.3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Rebel |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Prostată Rebel Penis-Shaped Negru
99 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Acest vibrator negru, cu un arbore simplu și ondulat, cu glandă mare la vârf, are un formă extraordinar.
Acest vibrator negru, cu un arbore ușor și ondulat, cu glandă mare la vârf, are un aspect extraordinar: un stimulator suplimentar pentru perineu.
- Stimulatorul pentru perineu are o lungime de 5 cm și un calibru de 2,5 cm.
- Vibratorul oferă o senzație desfătătoare pe piele.
