| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100037 |
| Lungime Totală | 14.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Masator Prostată Pretty Love Special Negru
Este concretizat din silicon destul de fin, pentru o inserție foarte confortabilă a anusului. Simultan cu contactul prostatei, acest anal plug cu reverberații incită și perineul. Un tip nou în categoria anal plug-urilor cu vibrații, conceput să intensifice înflăcărarea prostatei, datorită unui unghi de pătrundere modificat.
Este concretizat din silicon deosebit de fin, pentru o inserție nespus de confortabilă a anusului. Simultan cu atingerea prostatei, acest anal plug cu vibrații stimulează și perineul. Un model nou în categoria anal plug-urilor cu vibrații, făcut să intensifice euforia prostatei, datorită unui unghi de pătrundere modificat. Un creat care pune în practică cele mai noi tendințe în surescitarea acestei zone.
Forma bazei îngăduie un control perfect și exact al pătrunderii, pentru o experiență peste așteptări. Conceput ca un stimulant prostatic, poate fi utilizat și ca energizator pentru punctul G. Dă 12 funcții de vibrare și se încarcă USB.
