| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99900 |
| Lungime Totală | 11.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 2.3-3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal Black Mont Smoothie Negru
61 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Prevăzut cu 7 frecvențe de vibrații, acest Vibrator Anal Black Mont 13.4cm, este produs din silicon catifelat, cu un estetică special pentru masarea punctului P.
Prevăzut cu 7 frecvențe de vibrații, acest Stimulator Anal Black Mont 13.4cm, este creat din silicon catifelat, cu un design rarisim pentru frecarea punctului P. Diametrul său este variabil, îngustat la mijloc, realizat, pentru a atinge cu exactitate punctele fierbinți și de a oferi desfătare intensă. La baza acestei jucării anale, este plasat un mini vibrator ce oferă oscilații de-a lungul întregului arbore: de jos până sus.
- Potrivit chiar și pentru începători.
- Vârful arcuit asigură o stimulare intensă a punctului G.
