| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88961 |
| Lungime Totală | 8 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.7 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | ABS |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Discretion Ribbed Mov
62 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Stimulator bine proiectat și discret cu vârf rotunjit și structură ondulantă.
Vibrator ergonomic optimizat și discret cu vârf rotunjit și structură ondulantă. Suprafața este ușoară la mângâiere și se termină cu finisaj din aluminiu lucios.
Este silențios, are înfățișare ergonomică și poate să vă însoțească în cadă fiind rezistent la apă. Mărime inserabilă: 8 cm.
Funcționează cu baterii AA
