| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96273 |
| Lungime Totală | 10.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.5 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Gri |
| Material | TPE |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Power Anal Plug Gri
50 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 67 RON
Disponibil: In Stoc
Aspect confortabilă, cele două mânere și vibrațiile puternice, fac ca Anal Plug-ul Power să ofere emoții speciale! Această jucărie rectală are un design conic și e concepută din jelly, ceea ce o face moale, ușoară dar fermă în același timp. În interiorul său, se află un ou vibrator ce transmite desfătări anale intense.
Forma confortabilă, cele două mânere și vibrațiile puternice, fac ca Anal Plug-ul Power să ofere senzații speciale! Această jucărie perirectală are un design conic și e concepută din jelly, ceea ce o face moale, plăcută dar fermă în același timp. În interiorul său, se află un ou vibrator ce oferă plăceri anale intense.
Rezistent la apă.
Funcționează cu baterii AG13 / LR44
Bateriile sunt incluse
