| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94116 |
| Lungime Totală | 15.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 3.81 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Cyberskin |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Optimale Cyberskin Transparent
Adaugă grosime și lungime penisului, iar pe partea interioară este însușit cu un material moale și texturat pentru a intensifica plăcerea în momentul acțiunii sexual. Materialul este foarte moale și plăcut la atingere, teribil de flexibil, se întinde până la 6 centimetri lungime, excluzând să jeneze.
Uneori vrei mai mult, iar cu Prelungitor Falus Optimale Cyberskin Doc. Johnson, vei simți încredere și încântare intensă! Doar glisați în extensorul delicat al acestui Prelungitor Penis Optimale Cyberskin Doc Johnson, prevăzut cu un manșon incorporat la bază și pentru testicule, nu doar mărește dimensiunea penisului, dar oferă delectare purtătorului!
Adaugă grosime și mărime penisului, iar pe partea interioară este prevăzut cu un material neted și texturat pentru a intensifica satisfacția în timpul actului sexual. Materialul este foarte pufos și plăcut la atingere, extrem de flexibil, se întinde până la 6 centimetri lungime, fără să jeneze.
La bază, acest prelungitor pentru penis, are manșon incorporat pentru testicule, punând la dispoziție plăcere dublă și o stabilizare fermă ce îl prinde pe loc pentru un plus de mulțumire cu fiecare împingere.
