| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93315 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 17.5 cm |
| Diametru | 4.5-5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Blush |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Magnum Extender
Prelungitor Penis Magnum Extender este de dimensiuni generoase, ce prelungește membrul dvs cu 4.5 centimetri și adaugă în grosime 2.5 centimetri.
Prelungitor Membru Magnum Extender este de mărimi generoase, ce prelungește penisul dvs cu 4.5 centimetri și adaugă în grosime 2.5 centimetri.
Acest Prelungitor Sex Magnum Extender este realizat dintr-un material super moale și foarte flexibil, ce imită cu exactitate pielea umană, nu conține latex sau ftalați. Preia rapid temperatura corpului, lipsit de ca partenera să simtă că este altceva decât penisul dumneavoastră! Este prevăzut cu o extindere care se poate tăia după mărimea fiecăruia.
- Performance Magnum XTender Beige are formă anatomică și design realist.
- Este robust la apă, fiind simplu de întreținut.
