| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93510 |
| Lungime Totală | 5.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 5.2 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Pentru Capul Penisului Negru
Pompă Pentru Capul Penisului este o pompă care simulează perfect un sex oral. Se potrivește perfect pe partea superioară a membrului și prin conectarea pompei de prindere se incită glandul. Pompă este ideală pentru bărbații care își doresc un sex oral de calitate.
Pompă Pentru Capul Penisului este o pompă care imită desăvârșit un sex oral de calitate. Se potrivește perfect pe fracțiune superioară a membrului și prin conectarea pompei de prindere se stârnește glandul. Manșonul de latex alunecă peste gland de fiecare dată când strângeți pompa, oferindu-vă o simulare extrem de realistă. La acest produs, dețineți un set de inele pentru penis incluse pentru o practică și mai senzațională. Această pompă este deosebit de ușor de întrebuințat așadar este perfectă pentru începători.
Pompă Pentru Capul Penisului provoacă o sucțiune puternică care stimulează terminațiile nervoase din capul penisului. Cu fiecare apăsare, această pompă vă va oferi clipe de neuitat. Alegeți-vă inelul adecvat pentru dumneavoastră, puneți-l pe arbore, atașați pompa și bucurați-vă de o experimentare cum nu ați mai avut. Folosiți și inelele pentru a intensifica plăcerea. Această pompă este ideală pentru masculii care își vor un sex oral de calitate.
Stimulează Capul Penisului
Are Efect De Sucțiune
Sigur pentru corp
