| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB79550 |
| Lungime Totală | 27 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Crystal Skin Penis Sleeve Transparent
101 RON
(TVA inclus)
Disponibil: Nu
Prelungitor pentru penis transparent care prelungește și îngroașă membrul în același timp.
Prelungitor pentru penis transparent care prelungește și îngroașă penisul în același timp. Mâneca lezne flexibilă care se potrivește împlinit pe sex și se evidențiază datorită glandului său solid, a venelor sale și a punctelor sale stimulante mari.
- Prelungitorul are un inel integrat pentru testicule care previne alunecarea manșonului.
- Manșonul prelungește membrul cu 8 cm suplimentari.
- Diametrul exterior maxim al manșonului este de 5.8 cm.
- Grosimea materialului manșonului este de 0.9 cm.
Flexibil
Moale
