| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93495 |
| Lungime Totală | 7.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.8 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Ou Pretty Love Jacqueline Mov
Acest ou vibrator Jacqueline de la Pretty Love este însușit cu 12 funcții de vibrație comandate printr-o telecomandă wireless. Este confecționat din silicon și are o textură fină, fiind fără greutate și teribil de simpatic de inserat.
Acest ou stimulator Jacqueline de la Pretty Love este prevăzut cu 12 funcții de vibrație controlate printr-o telecomandă wireless. Este lucrat din silicon și are o textură fină, fiind ușor și tare satisfăcător de inserat. Este de întocmai prevăzut cu un cordon care rămâne în afara vaginului, așa că atunci când doriți să scoateți oul vibrator, pur și simplu trageți de cordon. Este extraordinar de facil de folosit, telecomanda având un singur buton, prin urmare poate fi folosit de oricine.
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
