| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB16510 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 1.5-3 cm |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Brand | Durex |
| Livrare | Gratuita |
Durex Pure Fantasy Massager Alb
155 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Masajerul Durex este aparte profilat să elibereze zeița orgasmului din tine. Compact, dar totuși puternic, cu un comenzi lezne accesibile care pot fi adaptate în funcție de dispoziția ta de spirit.
Vibratorul Durex este singular profilat să elibereze zeița climaxului din tine. Compact, dar totuși puternic, cu un comenzi ușor accesibile care pot fi adaptate în funcție de starea ta de spirit. Fiind subțire, este cumplit de ușor de folosit. Este creat având în vedere satisfacția ta.
- are linii de contur care respectă anatomia
- comenzi pentru mai numeroase viteze
- trainic la apă
- suprafața netedă și subțire pentru o glidare sexuală
