| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB71528 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 17 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Toyz4Lovers |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Realistic Real Rapture 20cm
209 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Realistic Vibrator Real Rapture Flesh 8 constituie vitalitate și vigoare prin măsură sa impresionantă.
Realistic Vibrator Real Rapture Flesh 8 este un stimulator de calitate, realizat din material care întinde certitudine în timpul folosirii. Dimensiunea impresionantă și venele ieșite în evidență oferă satisfacție totală. Prevăzut cu ventuză care se lipește pe suprafețe netede, pentru a-l controla mai ușor în timpul utilizării. Lungime inserabilă: 17 cm. Nivelul de zvâcniri este reglabil din tele-comandă cu fir.
