| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91666 |
| Lungime Totală | 4.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 4.5 cm |
| Diametru | 1.5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Set Manșoane Penis Tokio Silicon Transparent
47 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Sentimente nelimitate de orgasm! Trei manșoane netede din silicon elastic pentru penis.
Sentimente nelimitate de orgasm! Trei manșoane pentru mădular netede, confecționate din material flexibil din silicon. Vă vor ajuta să posedați sculări intense cât timp le folosiți. Potrivite pentru deget și vibrator de asemenea. Destul de maleabil pentru a se potrivi cu fiecare penis.
- Manșonul strânge fără greutate penisul, oferind astfel o sculare mai puternică.
- Poate fi utilizat pe o jucărie erotică pentru a mărește impresiile din timpul utilizării acesteia.
- Are multe creste și noduli stimulatori diferiți care oferă stimulare auxiliară partenerei.
