| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90664 |
| Lungime Totală | 14.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | TPR |
| Brand | NMC |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Penis Samurai Mov
55 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Manșon din silicon, se modelează magistral pe indiferent ce falus iar cu bilele moi și fine de pe suprafața sa, va crea senzații extraordinare partenerei.
Manșon din silicon, se mulează perfect pe orice mădular iar cu bilele moi și fine de pe suprafața sa, va crea emoții extraordinare partenerei. Strânge fin penisul, în așa fel încât veți avea constant sculări ample și climaxuri puternice.
Manșon Samurai Membru Sleeve, foarte moale și elastic, cu capăt plin, ce prelungește penisul cu până la 2 cm. Prinderea manșonului se face în cu inel siliconic în jurul testiculelor. Presiunea astfel creată amână ejacularea, menține erecția și fixează manșonul, împiedicând alunecarea sa.
