| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90818 |
| Lungime Totală | 16.1 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.5 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Mini Vibrator Classic Roz
Vibrator practic din silicon de mici dimensiuni. Capul este bine delimitat și deține vene pentru o senzație cât mai naturală.
Stimulator realist din silicon de mici dimensiuni. Cap bine delimitat și posedă vene pentru o senzație cât mai naturală.
- Vibrator compact și ergonomic, desăvârșit pentru stârnire precisă și intensă.
- Dotat cu vibrații puternice, ajustabile printr-o bază twist-cap pentru un control facil.
- Divin pentru începători, simplu de întrebuințat și de întreținut.
- Forma sa alungită și venele pulsante înmulțesc plăcerea, fiind realizat excepțional pentru a stimula fiecare zonă erogenă.
- Mini Classic Vibrator este discret, fără greutate de depozitat și vine împachetat într-un stil modern și elegant, grozav pentru a păstra intimitatea.
Funcționează cu baterii AA
Are vibrații
Sigur pentru corp
7 nivele de viteză
Rezistent La Apă
