| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89420 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 2-4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | NMC |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Anal Small Tower
79 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dong anal într-o aspect specială, o formă perfectă ce te umple treptat bilă cu bilă până la satisfacerea totală.
Dildo anal într-o formă specială, o variantă ireproșabilă ce te umple treptat bilă cu bilă până la satisfacerea totală. Confecționat din material moale și alunecos, foarte flexibil pentru a se adapta la indiferent ce poziție. Prevăzut cu ventuză puternică, pentru a putea fi înțepenit pe absolut orice arie plană.
Flexibil
