| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90756 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 2-3 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Anal Angler Clear Albastru
39 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Penis virtual clar cu o variantă deosebită și de colorit albastru. Capătul este compus din 6 bile.
Dildou anal Angler este transparent cu o siluetă deosebită și de colorație albastru. Are la un capăt 6 bile anale.
