| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126464 |
| Lungime Totală | 15 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Anal Starter 15cm Roz
51 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Anal Starter 6 inch din colecția Anal Play de la TOYJOY este produs pentru începători. Corpul său pufos și maleabil asigură o experiență sigură și confortabilă. Capul realist și tijă cu vene va introduc ușor în jocul anal.
Anal Starter 6 inch din colecția Anal Play de la TOYJOY este făcut pentru începători. Corpul său moale și elastic asigură o practică sigură și confortabilă. Capul concret și tija cu vene va introduc simplu în jocul anal.
Fabricată din materiale fără ftalați, această jucărie garantează siguranța. Baza evazată adaugă confort în momentul jocului prelungit.
Dimensiuni:
-lungime totală: 15 cm
-lungime inserabilă: 12.5 cm
-diametru: 3 cm
Sigur pentru corp
Are Ventuză
