| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB116386 |
| Lungime Totală | 9 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Butterfly Kiss Flicker Vibrator Roz
Zămislit pentru satisfacția dumneavoastră intimă, Butterfly Kiss Flicker Roz cu acumulator este o jucărie senzuală obligatorie pentru orice prietenă iubitoare de plăcere.
Realizat pentru plăcerea dumneavoastră intimă, Butterfly Kiss Flicker cu acumulator este o jucărie sexuală obligatorie pentru indiferent ce prietenă iubitoare de plăcere. Acest aparat de masaj conturat senzual știe cum să-ți mângâie curbele intime cu stimulatorul punctului G, vârful pentru clitoris și motoarele duble puternice.
Bucurați-vă de 10 funcții intense de vibrație, pulsație și escaladare cu buton de control.
Motoarele duble de mare tărie oferă oscilații care zguduie fiecare centimetru din acest vibrator pasionat.
Se încarcă complet în 90 minute
Până la 50 minute de funcționare cu o încărcare
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Două Motoare
