| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88967 |
| Lungime Totală | 9.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Auriu |
| Material | ABS |
| Brand | Rocks Off |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Bamboo Rose Auriu
Discret și elegant, cu o notă de clasă absolută, bambusul cu 10 viteze va aprinde și va îndeplini simțurile tuturor celor care caută plăcere. Pulsatorul Bamboo Mini Vibe, este foarte elegant, discret, luxuriant, rafinat, fiind suficient de mic pentru a se potrivi perfect nevoilor dumneavoastră.
Discret și elegant, cu o notă de clasă absolută, bambusul cu 10 viteze va aprinde și va realizează simțurile tuturor celor care caută plăcere. Designul unic de precizie al lui Bamboo va furniza rezonanțe intense întocmai acolo unde aveți nevoie și doriți, în timp ce suprafețele plane netede oferă o legătură super-senzuală pentru a vă maximiza satisfacția. Vibratorul Bamboo Mini Vibe este multi-funcțional, are vibrații foarte pătrunzătoare și totodată tare silențioase. Design-ul acestui stimulator este singular conceput pentru femeile care sunt extrem de ocupate, putându-l astfel lua în geantă, fiindcă asta seamănă deosebit de bine cu un ruj.
Rezistent la apă.
Video Vibrator Bamboo Rose Auriu
Rezistent La Apă
Foarte Silențios
