| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112678 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | Zalo |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rosalie Zalo Albastru
Vibratorul ZALO Rosalie Rabbit dă o pasiune dublă datorită motoarelor sale duble încorporate pentru plăcerea internă și externă într-o experimentare delicioasă de orgasm. Motoarele duble ultra-înalte și silențioase Rosalie aduc senzații orgasmice clitorisului și punctului G, în timp ce bulbul neted, vârful evocă o senzație delicioasă de apăsare și plenitudine.
Cu conectivitate bluetooth, Rosalie se conectează la smartphone-ul tău pentru a debloca accesul de la distanță în timp ce te deplasezi prin fiecare dintre cele opt moduri de vibrație complet reglabile. Inclusiv un lanț gingaș de aur de 24 de karate de calitate pentru bijuterii și placat cu aur concretizat manual. Vârf cu acoperire catifelată Softek pentru lux și confort suprem, Rosalie este o sărbătoare pentru fiecare dintre simțurile tale.
Bateria litiu-ion incorporată cu o capacitate de 530mAh care poate fi încărcată perfect în doar 1 oră și oferă circa 2-4 ore de plăcere continuă.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
