| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101453 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 3.5-3.8 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Happy Rabbit |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Happy Rabbit Power Motion Mov
Datorită unui design intern unic, acest rabbit oferă 3 viteze superioare de împingere, în timp ce urechile predă 12 moduri de tremurări externe euforice.
în raport cu unui estetică intern unic, acest rabbit oferă 3 viteze superioare de împingere, în timp ce urechile oferă 12 feluri de pulsații externe euforice. Combinat cu 3 viteze și 9 eșantioane de reverberații în urechi, are un integral de 15 funcții pentru a vă ajuta să reveniți la o satisfacție strălucitoare.
Vibratorul Power Motion este complet impermeabil pentru sesiunile de delectare în duș sau cadă și are un aparat de blocare a călătoriei pentru liniște sufletească în mișcare. Vibratorul este produs din silicon de lux cu tehnologie intensă de împingere internă pentru o stârnire puternică a punctului G, plus urechi vibrante pentru delicii combinate.
- Masajerul Power Motion are un stil ergonomic care se adaptează corect contururilor corpului.
- Este perfect pentru începătorii în folosirea jucăriilor sexuale datorită mărimii sale non-intimidante.
- Cele două motoare ale vibratorului transmit tărie către cele mai sensibile puncte ale corpului.
- Se încarcă timp de 150 de minute și propune până la 120 de minute de întrebuințare continuă.
- Conține un mod de exploatare modest cu un indicator luminos care arată îndată ce este complet încărcat.
3 moduri de pulsații
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
12 tipuri de vibrații
3 nivele de viteză
15 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
