| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101396 |
| Lungime Totală | 25.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 24.1 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Fantasy For Her Ultimate Pleasure Mov
Trei jucării într-una pentru savoare generală! Acest vibrator 3-in-1 îndeplinește orice dorință: arborele simplu curbat ajunge cu ușurință la punctul G și îl întărâtă cu 10 maniere de vibrație. Cealaltă parte a jucăriei are un energizator pentru clitoris cu 7 moduri de deplasare și o ventuză cu 3 eșantioane de aspirație care realizează un vid prin simplă apăsare a unui buton.
Trei jucării într-una pentru savoare generală! Acest vibrator 3-in-1 îndeplinește indiferent ce dorință: arborele ușor arcuit ajunge cu ușurință la punctul G și îl stimulează cu 10 moduri de vibrație. Cealaltă parte a jucăriei are un excitant pentru clitoris cu 7 feluri de deplasare și o cupă cu 3 eșantioane de aspirație care compune un vid prin simpla apăsare a unui buton. Există o funcție de eliberare a vidului care garantează distracția în siguranță. Sucțiune este detașabilă și toate funcțiile pot fi controlate separat. De asemenea, este tenace la apă pentru distracție sigură în cadă sau duș.
Video Vibrator Fantasy For Her Ultimate Pleasure Mov
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Are acumulator cu Lithium Ion
Patru Motoare
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Efect De Sucțiune
