| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB111310 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Melanie Roz
Vibratorul Pretty Love Melanie este confecționat din silicon și este dotat cu mișcare înainte-înapoi. Are 12 funcții de vibrație și 4 funcții de împingere.
Vibratorul Pretty Love Melanie este o jucărie sexuală cu stimulare a clitorisului și totodată, a punctului G.
Acest minunat Vibrator Pretty Love Melanie este dotat cu funcția inedită du-te/vino, astfel încât este capabil să îți ofere senzații unice și o experiență senzuală profund satisfăcătoare.
Această jucărie sexuală se poate extinde, pentru o mișcare înainte-înapoi care simulează inserția în cadrul partidelor sexuale reale.
Pe măsură ce se mișcă, tu poți explora cele 4 moduri diferite de extindere, pe lângă cele 12 funcții de vibrație, cu ajutorul panoului de control comod ușor de accesat.
Capul amplu și ușor curbat față de trunchi, permite stimularea optimă a punctului G, striațiile care decorează trunchiul oferind extra senzații, iar stimulatorul clitoridian cu cili moi și fini răsfață clitorisul, pentru o experiență la superlativ.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
