| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101152 |
| Lungime Totală | 9.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Vibrating Petite Crystal Probe Albastru
Anal Plug-ul vibrant Petite Crystal Probe este un anal plug de silicon orbitor, flexibil, creat pentru a vă face să vă desfătați de o încântare rectală palpitantă
Anal Plug-ul vibrant Petite Crystal Probe este un anal plug de silicon orbitor, flexibil, făcut pentru a vă face să vă bucurați de o placere anorectală palpitantă. Designul flexibil, adaptat corpului și motoarele pătrunzătoare vibe permit acestui anal plug să se muleze cu mișcările dumneavoastră, dând în același timp vibrații intense.
Răsfățați-vă cu satisfacție personalizată în timp ce anal plug-ul elegant pulsează cu 10 vibrații, pulsații pasionale și escaladare erotică. Controlați această varietate de opțiuni orgasmice cu butonul de piatră prețioasă ușor de atins. Pentru a asigura tot ce poate dărui lumea emoționantă a jocului anal, am creat un anal plug conic facil pentru confort și stimulare.
Forma flexibilă și baza cu flanșă permit inserarea și îndepărtarea ușoară, în timp ce motorul intens te face să tremuri de plăcere. Chiar dacă îndepliniți o baie cu un iubit sau vă răsfățați într-o sesiune solo aburitoare. Reîncărcați plăcerea și reveniți la momentul de redare în numai 2 ore cu cablul USB furnizat.
Video Anal Plug Vibrating Petite Crystal Probe Albastru
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
