| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102646 |
| Lungime Totală | 25.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4.2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Happy Rabbit |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Happy Rabbit Realistic Negru
Un mic iepure pentru perla voastră de plăcere și glandul bombat pentru stimulare la cald! Acest vibrator rabbit obscur vă conferă dublul numărului de stimulare. Arborii de formă lezne arcuită și glandul bombat fac din inserție o experiență cu adevărat interesantă.
Un mic rabbit pentru perlă voastră de plăcere și glandul bombat pentru stimulare la cald! Acest stimulator iepure negru vă dă dublul cantității de stimulare. Arborii de formă lezne îndoită și glandul bombat fac din inserție o experiență cu adevărat interesantă.
Odată ce este în poziție, masajerul va arăta ce are de oferit! Se află două motoare în partea interioară - motorul din arbore are 12 moduri de vibrație stimulatoare, iar motorul de clitoris are 3 viteze de vibrație variate care facilitează micul iepure să-ți stimuleze clitorisul.
Vibratorul are, de asemenea, o blocare de călătorie care vă aduce că nu posedați momente jenante îndată ce călătoriți. Este rezistent la apă și poate fi reîncărcat cu cablul USB inclus.
Două Motoare
Rezistent La Apă
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Reîncărcabil
12 tipuri de vibrații
3 nivele de viteză
15 tipuri de vibrații
