| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113245 |
| Lungime Totală | 21.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Marc Dorcel |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Dorcel Flexi Rabbit Heating Negru
Stimulator Dorcel Flexi Rabbit Heating este cea mai recentă jucărie ultra-flexibilă care stimulează simultan clitorisul și punctul G. Vibrațiile sale puternice și suprafața texturată vor oferi utilizatorului clipe de bucurie intensă.
Flexi Rabbit este cea mai nouă jucărie ultra-flexibilă care stimulează simultan clitorisul și punctul G. Vibrațiile sale pătrunzătoare și suprafața texturată vor oferi utilizatorului ocazii de desfătare intensă.
Dotat cu funcție de încălzire, va condimenta absolut orice aventură carnală și va da senzații de viață. Funcția de încălzire poate fi pornită printr-o apăsare lungă pe butonul de jos al vibratorului. Flexi Rabbit este, de asemenea, echipat cu două motoare, ambele dând utilizatorului 9 maniere diferite de vibrație.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
