| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB98593 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | Dream Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Goddess Collection Zephyros Albastru
GODDESS COLLECTION ZEPHYROS este un vibrator bunny confecționat din silicon lichid sigur pentru corp, ceea ce îl face teribil de neted la atingere.
GODDESS COLLECTION ZEPHYROS este un vibrator rabbit confecționat din silicon lichid sigur pentru corp, ceea ce îl face foarte pufos la atingere. Se simte ca un lucru adevărat.
Cele 2 motoare puternice, amplasate în vârful arborelui și în stimulatorul clitorisului, oferă 3 nivele de vibrație constantă și 7 ritmuri diferite. Crestele suplimentare de pe ax aduc stârnire suplimentară.
O caracteristică deosebită a lui ZEPHYROS este funcția de împingere (mișcare în-out). Arborele acestui vibrator are o mișcare de tracțiune în sus și în jos. Stimulatorul clitoridian este sub siluetă de iepure, este elastic și are 2 urechi moi pentru stimularea finală a clitorisului.
Video Vibrator Goddess Collection Zephyros Albastru
Două Motoare
