| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94845 |
| Lungime Totală | 19.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 3.3-10 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Malesation |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Gonflabil MALESATION Magical Boy Negru
Malesation Magical Boy este un vibrator meșteșugit din silicon însușit cu 7 programe de vibrație și cu funcție de gonflare. Acesta are o regiune fină, moale, plăcută la atingere și o extindere de 15.5 cm. Diametrul este de 3.3 cm, însă se poate mări semnificativ prin gonflare, ajungând la 10 cm!
Malesation Magical Boy este un vibrator confecționat din silicon însușit cu 7 aplicații de vibrație și cu funcție de gonflare. Asta are o arie fină, moale, desfătătoare la contact și o mărime de 15.5 cm. Diametrul este de 3.3 cm, însă se poate mări semnificativ prin gonflare, ajungând la 10 cm!
Lângă pompă, masajerul are și o tele-comandă din care se controlează vibrațiile puternice. Designul vibratorului Malesation Magical Boy este semi realistic, cuprinzând gland bombat și bine definit care are de întocmai rolul de a oferi extra stârnire în timpul pătrunderilor. Este prevăzut cu vene pronunțate, teribil de atent detaliate.
Vibratorul Anal Malesation Magical Boy este jucăria cu mister înfierbântător! Vibratorul Anal Malesation Magical Boy respectă pe de plin ceea ce promite numele său. Flerul rarisim al acestui vibrator, este că acesta poate fi umflat cu ajutorul unei pompițe mici în formă de minge. Poate fi umflat, apoi folosit ca un vibrator normal. Creat din silicon medicinal, extraordinar de delicat la mângâiere și foarte flexibil, cu un design similar a unui sex real. Dimensiunile sale modeste, fac ca această jucărie să fie perfectă pentru jocurile anale în cuplu.
