| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97841 |
| Lungime Totală | 11.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.75 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Perineum Massager 4.4 Negru
Bucurați-vă de o experiență inedită cu Masatorul Prostată Perineum special creat pentru a aduce satisfacție bărbaților!
Masatorul Prostată Perineum este o jucărie sexuală special creată pentru stimularea punctului G al bărbaților, prostată. Având un design ergonomic, cu capăt în formă de cap de delfin, ușor de inserat, acest masator poate fi folosit atât pentru un masaj relaxant cât și pentru stimulări orgasmice. Masatorul Prostată Perineum este prevăzut cu un controler la bază pentru că dumneavoastră să alegeți ritmul vibrator care vă stimulează cel mai bine. De asemenea, Perineum Massager are atașat un cordon din material textil care face mânuirea jucăriei mai ușoară, mai ales la extragere. Masatorul Prostată Perineum este realizat dintr-un material fin, plăcut la atingere și rezistent la apă pentru că dumneavoastră să îl puteți folosi cu plăcere și în timpul unei băi relaxante sau sub duș.
Video Stimulator Perineum Massager 4.4 Negru
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
