| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112105 |
| Lungime Totală | 12.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.9 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Prostată Get Lock Pro Negru
39 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Masatorul pentru prostată Get Lock Pro Stimulator de la Chisa Novelties este făcut din ABS și are 12.5 cm lungime iar în diametru 2.5 cm.
Masatorul pentru prostată Get Lock Pro Stimulator de la Chisa Novelties este creat din ABS și are 12.5 cm lungime iar în diametru 2.5 cm.
Are o formă specială, fiind îndoit pentru a stimula puternic prostată, dând plăceri de neuitat. Datorită dimensiunilor sale, se potrivește fără cusur în anus, oferindu-ți cele mai intense climaxuri anale.
Este durabil la apă, fiind fără greutate de întreținut.
Rezistent La Apă
