| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97840 |
| Lungime Totală | 11.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 3.75 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Dr. Joel Prostate Massager Negru
80 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 117 RON
Disponibil: In Stoc
Are un design unic în forma literei C, permițând stârnirea concomitentă a prostatei, perineului și testiculelor, pentru plăceri intense!
Masator pentru prostată, mic și elegant, dar puternic și eficace în același timp. Este confecționat din silicon flexibil, fin la contact și robust la apă. Masatorul Prostată Joel are stil excepțional în forma literei C, permițând stârnirea concomitentă a prostatei, perineului și testiculelor, pentru plăceri intense. Este prevăzut cu un solitar tip de vibrare, fără greutate de acționat prin simpla apăsare a unui buton.
Video Dr. Joel Prostate Massager Negru
Funcționează cu baterii tip N
Are vibrații
Sigur pentru corp
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
2 tipuri de vibrații
