| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97780 |
| Lungime Totală | 20.1 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 2.8-4.1 cm |
| Culoare | Alb |
| Material | Silicon |
| Brand | Jopen |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Callie Vibrating Dual Massager Alb
Vibratorul Jopen Callie Dual este un produs exclusivist și luxos, care îți va încânta ochii și simțurile.
Vibratorul Jopen Callie Dual este un produs exclusivist și luxos, care îți va încânta ochii și simțurile. Produsul vine cu un design curat, elegant, o combinație de culori absolut fermecătoare - alb și auriu. Jopen Callie este ideal pentru stimularea clitorisului, având un iepuraș ultra flexibil și vibrant, fiind garanția unor orgasme magice.
Caracteristici principale:
- două motoare puternice, dar foarte silențioase.
- 7 moduri de vibrații pulsatorii reglabile pe 5 trepte de viteze.
- o comandă digitală strălucitoare, cu efect de piatră prețioasă.
- comandă simplă prin 3 butoane.
- acumulator reîncărcabil prin USB.
- rezistent la apă, se poate utiliza sub duș, ușor de întreținut.
Video Vibrator Callie Vibrating Dual Massager Alb
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
