| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97745 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 14.5 cm |
| Diametru | 2.5-3.3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Bendy Ripple Negru
124 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibratorul Bendy Ripple are un stil maleabil și este îmbunătățit din cauza striațiilor pronunțate răspândite pe întregul corp al vibratorului. Cele 20 de maniere fabuloase ale vibrațiilor te vor duce pe culmile satisfacerii în cel mai facil mod posibil.
Vibratorul Bendy Ripple are un design maleabil și este îmbunătățit în raport cu striațiilor bombate răspândite pe întregul corp al vibratorului. Cele 20 de moduri fabuloase ale vibrațiilor te vor duce pe culmile plăcerii în cel mai facil mod posibil.
Flexibil
